sale - new things

19:40 Nothing obliges 8 Comments

Piękną jesień mamy tego lata. Powinnam w tym miejscu pisać o tym jak nie lubię zimna, że podczas deszczu kręcą mi się włosy i że wszystkie cieplejsze rzeczy zostawiłam w Lublinie. Lecz z tego wszystkiego najgorsze jest to, że nie mam jak zrobić dla was zdjęć. A w szafie tyle nowości..


Kobaltową bluzkę kupiłam podczas wyjazdu do Warszawy. O zwiedzaniu naszej pięknej stolicy napiszę w innym poście, gdy tylko dostanę zdjęcia. Nie mam dużo rzeczy w tym kolorze i coraz bardziej przekonuje mnie on do siebie. Podczas tych samych zakupów kupiłam świetne spodnie w T.K.Maxx'ie, ale o nich innym razem.

 Tą długą do ziemi sukienkę kupiłam w Tesco na dziale dziecięcym. Ma świetny wzór i nie uważam, żeby był zbyt ciemny na letnie spacery po plaży :)

A na koniec spódnica, którą dostałam od CoCo Fashion. Pomimo obaw związanych z zakupami rzeczy w stylu "japan style", spódniczka bardzo mi się podoba. Niestety, pokazuję ją na łóżku, bo pogoda demotywuję mnie do wychodzenia w letnich ciuszkach.
W oczekiwaniu na dobrą pogodę w głowie tworzą się nowe stylizacje.

Hugs and kisses
Ryta.

You Might Also Like

8 komentarzy:

 1. Świetne ubrania. :)

  Pozdrawiam,
  dominique-f.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. spódnica jest rewelacyjna!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. super ta sukienka ! no i spódnica też :)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetna spódnica!:)

  pozdrawiam,
  www.a-paaulaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam serdecznie! Jestem w trakcie pisania pracy dyplomowej na temat internetowej społeczności szafiarek. Serdecznie zapraszam Was do wypełniania poniższej ankiety. Wiem, że było już wiele próśb dotyczących wypełnienia ankiet i być może jest to już męczące. Mimo to wierzę, że mi pomożecie. Wszystkie odpowiedzi będą poufne, anonimowe i wykorzystane tylko w celach edukacyjnych.
  Poniżej zamieszczam link do ankiety (link należy skopiować i otworzyć w nowym oknie)

  https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHRqT3I4LWlZXzc1N0lheEZxdVdqTnc6MQ

  Pozdrawiam i z góry bardzo, bardzo dziękuję za każdą wypełnioną ankietę:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Sukienka spodobała mi się najbardziej :)

  OdpowiedzUsuń