wyniki gwai.pl

23:30 Nothing obliges 7 Comments

Dziś na szybko tylko wyniki :)
Szczęśliwcem, który dostanie bransoletkę jest : pannakatja@o2.pl.


Natomiast rabaty w wysokości 30 % dostają: a.carossi.gwiazdowska@gmail.comxxsylviaxx@wp.pl


p.s. Źle się dzieje w świecie blogowym. Tyle chamstwa, nienawiści, krytyki i oszczerstw nie dostarcza mi żadna inna część mojego życia. 


Hugs and kisses
Ryta. 

You Might Also Like

7 komentarzy:

 1. Bardzo się cieszę!!!:)
  wiadomość już wysłałam
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. nie przejmuj się chamstwem i krytyką. Ludzie są po prostu zawistni i zazdrośni :( ale to ich z czasem zniszczy bo daleko nie zajdą obrażając innych.

  w internecie czują się bezkarni, bo nikt nie może im nic zrobić. w większości w rzeczywistości osoby, które na blogach wypisują najbardziej chamskie komentarze, to szare myszki pokrzywdzone przez los. Nie warto więc sobie nimi zawracać głowy!

  Pozdrawiam :*
  Twoja obserwatorka.
  chocarome.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. nie martw się, ja również mam wiele nieprzyjemnych sytuacji odkąd zaczęłam prowadzić bloga. Ale trzeba było się z tym liczyć. Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się z Pralinką. Każda krytyka nas dotyka, ale trzeba sobie z tym poradzić zwłaszcza kiedy jest to tylko zwykłe obrażanie kogoś :)

  OdpowiedzUsuń
 5. no własnie, takie są uroki Internetu ;<

  PS. zmieniając temat..
  przy okazji - zapraszam na moje rozdanie - w którym można wygrać śliczny naszyjnik-serduszko z kryształkami :) Na pewno by do Ciebie pasował.

  Pozdrawiam,
  chocarome.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Głowa do góry, pamiętaj nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej! Koszula bardzo przypomina mi sielskie wakacje na wsi, to były super czasy spać na sianie, niczym się nie przejmować!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ooo, wygrałam zniżkę:D
  Dziękuję i już wysyłam do Ciebie maila:)
  F.L.

  OdpowiedzUsuń